O spoločnosti

Zabezpečujeme profesionálne služby spojené so sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností a priamo súvisiacich služieb ako aj finančné sprostredkovanie pre sektor Poskytovanie úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov a pre sektor Poistenie alebo zaistenie.

Sme riadnym členom Realitnej Únie SR, a licencovanou realitnou kanceláriou Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska (NARKS) . Sme registrovaní v Národnej banke Slovenska ako finančný sprostredkovateľ pod Registračným číslom RegFap:248177 pre sektor Poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov a pre sektor Poistenie alebo zaistenie. Finančné sprostredkovanie poskytujeme v zmysle zákona č. 186/2009 Z.z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve.

Spoločnosť Gofar má uzavreté poistenie zodpovednosti z výkonu činnosti PROFI v poisťovni GENERALI.

Náš príbeh

Množstvo našich dlhoročných skúseností z rôznych odvetví priemyslu, ekonomiky, financií a realitného trhu nám vkladá do rúk neprekonateľnú výhodu poznania a profesionality. Rozhodli sme sa naplniť svoje túžby a predstavy a svoje poznatky pretaviť do činnosti realitnej kancelárie, ktorú sme založili v roku 2012.

Zaviedli sme procesy, ktoré zabezpečujú úplnu spoľahlivosť pri poskytovaní realitných služieb a finančného sprostredkovania. Maximálnu spoľahlivosť zabezpečuje aj poistenie výkonu našej činnosti uzavreté v renomovanej poisťovni.

Spĺňame atribúty najväčších realitných kancelárií, ale zároveň sme realitnou kanceláriou rodinného typu, ktorá svojím ľudským prístupom a spoľahlivosťou ponúka tie najlepšie služby. Maximálna profesionalita, dôkladná znalosť procesov a rýchlosť ich vybavenia sú tiež atribúty, ktoré nás vystihujú.

Milujeme našu prácu!

Vízia, poslanie a ciele

Hlavná činnosť
Realitná kancelária Gofar zabezpečuje kompletné a profesionálne služby spojené so sprostredkovaním predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností a priamo súvisiacich služieb ako aj doplnkových a podporných služieb na Slovensku od roku 2012 a služieb finančného sprostredkovania v sektore Poskytovania úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov a v sektore Poistenie alebo zaistenie od roku 2019.

Vízia
Stať sa referenčnou realitnou kanceláriou v Bratislave a v blízkom okolí. 

Poslanie
Profesionálny, spoľahlivý, individuálny a zároveň ľudský prístup pri výkone realitnej činnosti a finančného spostredkovania založený na etických princípoch a hodnotách.

Ciele
Mať tak spokojných zákazníkov s našimi službami, aby svoje kladné hodnotenie šírili medzi rodinu, priateľov a známych.

Náš tím

Ing. Estera Szabová, RSc.

Ing. Estera Szabová, RSc.

Certifikovaný realitný maklér,  Realitná únia SR

   Licencovaný realitný poradca, NARKS

Finančný sprostredkovateľ RegFAP v NBS: 248177, Gofar s.r.o.

+421 948 244 031 estera.szabova@gofar.sk
Slovensky | English | Magyarul | Česky

Certifikáty

GOFAR Szabová CertifkátyGOFAR Szabová CertifkátyGOFAR Szabová CertifkátyGOFAR Szabová CertifkátyGOFAR Szabová CertifkátyGOFAR Szabová CertifkátyGOFAR Szabová CertifkátyGOFAR Szabová CertifkátyGOFAR Szabová CertifkátyGOFAR Szabová Certifkáty

Ing. Ladislav SZABO, PhD.

Ing. Ladislav SZABO, PhD.

Certifikovaný realitný maklér, Realitná únia SR

   Licencovaný realitný poradca, NARKS

+421 948 759 382 ladislav.szabo@gofar.sk
Slovensky | English | Magyarul | Česky | Pусски

Certifikáty

GOFAR Szabo Certifkáty GOFAR Szabo CertifkátyGOFAR Szabo CertifkátyGOFAR Szabo CertifkátyGOFAR Szabo CertifkátyGOFAR Szabo CertifkátyGOFAR Szabo CertifkátyGOFAR Szabo CertifkátyGOFAR Szabo CertifkátyGOFAR Szabo CertifkátyGOFAR Szabo Certifkáty