Realitný maklér kupujúceho

Kvalifikované zastúpenie kupujúceho certifikovaným realitným maklérom je jedinečná služba, ktorá vám zabezpečí, že si kúpite právne preverenú a technicky kvalitnú nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok a vo veľmi krátkom čase.

V čom je naša výhoda?

Dokážeme Vám vyjednať výraznú zľavu z ceny nehnuteľnosti

Vieme profesionálne rokovať a vyjednávať. Máme viac ako 20 ročné obchodné zručnosti a skúsenosti. Využijúc svoju odbornosť, profesionalitu a komunikačné zručnosti maklér kupujúceho zvyčajne vyjedná s predávajúcim alebo maklérom predávajúceho výrazne nižšiu predajnú cenu nehnuteľnosti, ako bola ponuková cena. Kupujúci tak významne šetrí finančné prostriedky pri kúpe nehnuteľnosti. Navyše má istotu kvalitne investovaných peňažných prostriedkov.

Zastupujeme Vaše záujmy

Na základe Vami zvolených kritérií bude certifikovaný realitný maklér vyhľadávať vhodné nehnuteľnosti. Po preverení vybratých nehnuteľností z právneho hľadiska sa absolvujú obhliadky, kde realitný maklér v komunikácii s predávajúcim alebo realitným maklérom predávajúceho bude zastupovať vaše záujmy. Počas obhliadky profesionálny a skúsený realitný maklér kupujúceho často odhalí nedostatky a poškodenia nehnuteľnosti, ktoré môžu byť na prvý pohľad nepostrehnuteľné. Advokátska kancelária pripraví kompletnú zmluvnú dokumentáciu potrebnú k prevodu predmetnej nehnuteľnosti. Realitný maklér kupujúceho má pod kontrolou postupy podpisovania záložných a kúpnych zmlúv. Spolupracuje s notárskym úradom pri zriadení notárskej úschovy. Po prevode nehnuteľnosti protokolárne prevezme nehnuteľnosť.

Sprostredkujeme Vám úver a poistenie

Gofar je registrovaným finančným sprostredkovateľom v Národnej banke Slovenska v sektore Poskytovanie úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov a v sektore Poistenie alebo zaistenie. Sprostredkujeme Vám hypotéku alebo iný úver šitý na mieru Vašim potrebám. Máme detailne zmapované podmienky poskytnutia hypoték a úveru v jednotlivých bankách. Vyjednáme najvýhodnejšie podmienky poskytnutia hypotéky alebo úveru s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu. Voľbou správnej hypotéky šetríte významné finančné prostriedky. Sprostredkujeme Vám kvalitné poistenie nehnuteľnosti s maximálnym poistným krytím, prípadne aj životné alebo neživotné poistenie.

Sme spoľahliví a lojálni

Máme hodnotovú orientáciu. Odhodlane zastupujeme záujmy nášho klienta. Vykonávame úkony smerujúce k maximálnemu naplneniu Vašich požiadaviek. Na nás sa môžete vždy spoľahnúť.

Sme členmi profesijných združení realitných kancelárií Realitnej únie SR a licencovanou realitnou kanceláriou NARKS. Zároveň sme certifikovaným a registrovaným finančným sprostredkovateľom zapísaným v Národnej banke Slovenska v sektore Poskytovanie úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov a v sektore Poistenie alebo zaistenie.

Maximálnu spoľahlivosť zabezpečuje aj poistenie výkonu našej činnosti uzavretej v renomovanej poisťovni.