Vytvoríme Váš krásny a harmonický interiér

Navrhujeme kreatívne a účelné návrhy interiérov bytových a komerčných priestorov plných krásy a harmónie. Pri našej práci uprednostňujeme jednoduchosť a účelnosť s maximálnym dôrazom na detaily, pretože si myslíme, že detaily robia celok úplne dokonalým. Našou prioritou je, aby nami navrhnutý interiér využil v maximálnej miere svoj potenciál, bol krásny, harmonický a účelný a aby zároveň odzrkadľoval osobnosť majiteľa.

Využite naše služby v prípade ak kupujete nehnuteľnosť v projekte od developera alebo uvažujete o výstavbe rodinného domu a radi by ste vedeli ako ho čo najlepšie zariadiť, alebo ak ste pred rekonštrukciou nehnuteľnosti a chceli by ste vidieť potenciál, ktorú nehnuteľnosť ponúka.

Rovnako využite naše služby aj v prípade ak predávate nezariadenú nehnuteľnosť a chceli by ste ju výhodne a rýchlo predať, potom návrh dispozičného riešenia interiéru a jeho následná 3D vizualizácia môžu výrazne zvýšiť atraktivitu a záujem o Vašu nehnuteľnosť.

koláž

Vizualizujeme Vaše sny

Po oboznámení sa s požiadavkami a relevantnými dokumentami navrhneme kreatívne riešenie priestoru interiéru s využitím celkového potenciálu, ktorý Vaša nehnuteľnosť ponúka. Pripravíme Vám návrh dispozičného a funkčného riešenia priestoru v preferovanom štýle s rozmiestnením nábytku ako aj detailných riešení osvetlenia, farebného prevedenia stien a nábytku ako aj voľby vhodných materiálov. Overíme priestorové nároky a kapacitné riešenie úložných priestorov. Okrem 2D návrhu dispozičného riešenia realizujeme aj 3D vizualizáciu, ktorá umožní lepšie si predstaviť vaše budúce bývanie alebo umožní  prezrieť si váš interiér ešte pred jeho realizáciou. 

Vybrané 3D
vizualizácie

Postup návrhu interiéru

koláž