PROFESIONÁLNA ÚPRAVA NEHNUTEĽNOSTI

Home staging je jedným zo základných predpokladov úspešného a rýchleho predaja nehnuteľností za vyššiu predajnú cenu.

Dobrý prvý dojem je správna cesta k úspešnému cieľu

Estetická úprava nehnuteľnosti vyzdvihuje pozitívne vlastnosti interiéru, čím sa maximalizuje jej potenciál. Keďže každé rozhodnutie o kúpe prebieha v emocionálnej rovine jednotlivca, je preto prvý dojem, ktorý nadobudne záujemca z nehnuteľnosti, mimoriadne dôležitý. V priebehu iba niekoľkých sekúnd si vytvorí emočný obraz, na základe ktorého sa potom rozhoduje. Profesionálny home stager dokáže priestoru dodať dramatickosť, ktorá osloví všetky zmysly potenciálnych záujemcov.

Tipy a triky

Priestor rozjasníme použitím svetlých odtieňov, vytvorením kontrastov a voľbou dobrého osvetlenia. Atraktívnym usporiadaním dominantných prvkov v interiéri, akými sú napríklad nábytok, sedačka alebo posteľ, vieme dať miestnostiam zmysel. Farebnú harmóniu docielime využitím opakujúcich sa prvkov v rovnakom farebnom odtieni, alebo využitím komplementárnych farieb. Použitím menších doplnkov, akými sú napr. lampy, zrkadlá, koberce, závesy alebo rastliny, dotvárame celkový obraz miestnosti. Vhodným výberom drobných doplnkov, ako sú sošky, vázy, amulety alebo knihy prepožičiame miestnosti pocit výnimočnosti a luxusu. Základným predpokladom takejto úpravy však je mať dokonale vyčistený a uprataný interiér, zbavený pachov, zbytočností a osobných vecí.

Predávate nehnuteľnosť, obráťte sa na nás !

Upravenú nehnuteľnosť potom profesionálne nafotíme a prezentujeme na realitných portáloch. Ideálne je ponechať takto upravený interiér aj pre obhliadky. Nehnuteľnosť sa tak prezentuje v tom najlepšom možnom svetle. Pozitívna energia, ktorá je hmatateľná v interiéri a tiež zachytená na fotkách upúta pozornosť väčšieho počtu záujemcov o nehnuteľnosť, čo zvýši predajnú cenu a urýchli jej predaj. Spoľahnite sa na naše zručnosti a vedomosti, máme aj odborný certifikát interiérového dizajnu, dlhoročné skúsenosti a mnoho spokojných zákazníkov.

koláž